به قول شاعر: این قافله‌ی عمر عجب می‌گذرد! انگار همین دیروز بود که حامد سپهر اومدن و بهم پیشنهاد دادن که تو تعطیلات عید صندلی داغ بذارم تا سرگرم شیم. حالا کلی از اون روز گذشته و دیروز با صندلی داغ آخرین شرکت‌کننده، پرونده‌ی این بازی وبلاگی بسته شد. جا داره از همه‌ی کسانی که تو این دوره همراهمون بودن تشکر کنم. خداقوت و خسته نباشید می‌گم به همه‌ی شرکت‌کننده‌ها و سوال‌کننده‌ها و ازشون ممنونم که با سوال‌ها و جواب‌هاشون به بازیمون رونق دادن. یه تشکر ویژه هم می‌کنم از سه عزیزی که ازشون مشورت گرفتم؛ مخصوصا شباهنگ که با پیشنهادهای خوبش کلی ایده بهم داد و پیگیر بازی‌ها بود. 
صندلی داغمون همچین بی‌حاشیه هم نگذشت. عده‌ای قوانین رو رعایت نکردن، عده‌ای اصلا قوانین رو نخونده بودن و نمی‌دونستن چی به چیه که رعایت کنن، عده‌ای نیمه‌ی راه از بازی استعفا دادن، عده‌ای یهویی تاریخشون رو عوض کردن، کامنت‌های خصوصی عجیبی که دریافت شد و چه و چه و چه. و من برخلاف بقیه‌ی دوستان، مجبور بودم برم سراغ دو گروه اول و اعتراض کنم بهشون. #خشم_یک_رئیس_خسته! :دی چیز خاصی که نگفتم اما اگر ناراحت شدین حلالمون کنین. :)) 
و در مجموع خوش گذشت و یه جونی دویید تو تن بلاگستان. امیدوارم این جو خوب بمونه و فعال باشیم همگی. البته ماجرا هنوز تموم نشده‌. جایزه مونده :دی
مجموع شرکت‌کننده‌ها به غیر از خودم ۳۳ نفر هستن که ۸ نفرشون بلاگر محبوبن و چون یکی از عزیزان وبش رو کنسل کرده تعدادشون شده ۳۲ نفر. خیلی ایده برای چگونگی دادن جایزه داریم ولی پیچیده و وقت‌گیرن. بنابراین تصمیم گرفتم یه راه آسون‌تر رو بریم که زیاد طول نکشه.
چه باید کنیم؟

۱. هر شرکت‌کننده بهترین سوالی که ازش شده رو با اسم طرف، خصوصی می‌فرسته برای من. و من این ۳۲ سوال رو (بدون اسم طراحشون) تو یک پست می‌ذارم و شما یکی از این سوال‌ها رو انتخاب می‌کنین. سوالی که رای بیشتری آورد، به طراحش جایزه داده می‌شه.
۲. شما دوستان (اعم از شرکت‌کننده و سوال‌کننده و بقیه) از بین ۳۲ نفر شرکت‌کننده‌مون، اسم کسی که فکر می‌کنین صندلی داغش از همه جذاب‌تر بود یا جواب‌هاش جالب بود رو به صورت خصوصی برای من ارسال می‌کنین. من تعداد رای‌ها رو می‌شمرم و کسی که بیشترین رای رو آورد، بهش جایزه داده می‌شه.(شرکت‌کننده‌ها نمی‌تونن به خودشون رای بدن.)

نکته‌ی اول: از الان و حداکثر تا روز سه‌شنبه شرکت‌کننده‌ها فرصت دارن که بهترین سوالی که ازشون شده رو بفرستن و شما هم فرصت دارین که اسم شرکت‌کننده‌ی مدنظرتون رو خصوصی به من ارسال کنین.
نکته‌‌ی دوم: جایزه کتاب است.
نکته‌ی سوم: دوستان توجه کنید لطفا! فقط می‌تونین یه سوال برام بفرستین و  اسم یه بلاگر رو به عنوان بهترین صندلی داغ بگین نه چندتا سوال و چند بلاگر! ممنون.