۱. یادمان باشد همانقدر که انتظار داریم دیگران درکمان کنند، ما هم باید متقابلا این کار را انجام بدهیم. مثلا وقتی من اکانت تلگرامم را به هوا می‌فرستم و دوباره نصب می‌کنم، شما نیایید بگویید که بی معرفتی و ازت ناراحت شدم به من نگفتی و فلان. این خلوت گزیدن مرا درک کنید و بفهمید که این روزها کمی بی‌حوصله‌ام. همین :)

۲. خوبم. بله! حال من خوب است اما انگار یکی دکمه‌ی خاموشِ چندساله‌ی صراحت مرا فشرده! حوصله‌ی تعارف تکه‌پاره کردن و اهمیت دادن به احوال طرف مقابل به کل از مغزم پریده و مثلا وقتی او گفت تب دارم و پرسیدم دکتر رفتی و گفت نه، جوابی نگرفت جز: وقتی پانمیشی بری دکتر بیخود آه و ناله نکن! لج می‌کنی دکتر نمی‌ری بعد انتظار داری من بگم الهییییی بمیرم تو رو اینطوری نبینم؟ :|

۳. فکر حذف یا تغییر اساسی این وبلاگ اعم از عنوان و آدرس و باقی  چیزها یک لحظه از مغزم بیرون نمی‌رود! می‌توانید چیزی بگویید تا منصرف شوم؟ :)

۴. این روزها خیلی به خودم فکر می‌کنم. به رفتارم، حرف زدنم، به همه چیز. و می‌دانم که در موارد زیادی کسی که باید باشم نیستم. اصلا کی من درگیر این همه کلیشه و تعارف مزخرف شدم؟ چرا در نطفه خفه‌اش نکردم؟

۵. این قسمت به دلیل بالا رفتن فشار خون نگارنده حذف شد‌. خلاصه اینکه از من در مورد بی‌معرفتی و این‌ها گله نکنید. حالم به هم می‌خورد :/

۶. بهتر است موارد بالا را به خودتان نگیرید. چون آدم وقتی یک چیزی را به خودش می‌گیرد یعنی جدی جدی فلان کار را کرده یا فلان رفتار را از خودش نشان داده! نه؟ :)

۷. این پست موقت است و فقط خواستم بگویم خوبم و زنده‌ام و قدردان محبت و دل‌نگرانی‌هایتان هستم رفقای جان♡