1. از طراحان عزیز کنکور سراسری 1396 کمال تشکر را داریم که این چنین سطل رنگ قهوه‌ای را به دست گرفته و سرتاپای ما را مورد عنایت قرار دادند. همچنین تشکر ویژه از طراح سوال اقتصاد که دو سوال را مفتی مفتی از دستمان کشید بیرون و جواب گزینه‌ها را غلط نوشت. ببین حاجی؟ من روح تو یکی را خیلی گلباران کردم. و خب جا دارد از همینجا برای طراح سوال روان‌شناسی یک بوس هوایی بفرستم چون سوالاتش راحت‌تر از بقیه بود.

2. امروز برخلاف همیشه تا آخر نشستم. چرا باید کنکور 95 آن همه آسان باشد و 96 سخت؟ اصلا ما اگر شانس داشتیم سر امتحان ریاضی نهایی‌مان سوال نسبت طلایی بعد از 15 سال نیامدن یکهویی انگشتش را نمی‌کرد توی چشممان که نیگا نیگا من امسال اومدم! :|

3. نشستم توضیح مفصل امروز را توی 3 صفحه(در وُرد) برایتان نوشتم ولی بعدش با خودم گفتم بیخیال سرشان درد می‌گیرد این‌همه را بخوانند. برای همین خلاصه‌اش کردم و شد این پست.

4. آزمون را خراب نکردم. مثل همیشه دادم. مثل شبه کنکورهایی که داده بودیم. اما سخت بود. امیدوارم نتیجه‌اش خوب شود. برای کنکور نگران نبودم اما برای نتیجه‌اش نگرانم. هنوز باورم نمی‌شود کنکور را دادیم و این کابوس مزخرف تمام شده!

5. ببخشید که فعلا نمی‌توانم کامنت‌ها را پاسخ بدهم. از تک‌تکتان بابت کامنت‌های خصوصی و عمومی‌تان ممنونم. ممنون از این همه لطف و مهربانی. برایتان بهترین آرزوها را دارم. امیدوارم بتوانم محبت‌هایتان را جبران کنم رفیق جان‌های دوست داشتنی من...